• O nas

    OrkaSurf - szkoła windsurfingu z wieloletnim doświadczeniem


Nasza szkoła ma już ponad 20 lat...

...byliśmy pierwsi. Pasja, która zatrzymała nas przy windsurfingu była motorem do dzielenia się wiedzą i zapałem z innymi. Tak właśnie powstała Orka. Trudne początki - namioty, camping, kilka samochodów, pierwsze szkolenia.

Z czasem zaczęliśmy organizować jedne z najlepszych obozów i kursów na Półwyspie Helskim. Przez naszą szkółkę przewijały się kolejne pokolenia instruktorów i kursantów, z których duża część na stałe dołączyła do Orkowej rodziny.

Przez 25 lat nieustająco dbaliśmy o rozwój bazy w Chałupach uatrakcyjniając szkolenia, wprowadzając nowe dyscypliny, jak kitesurfing, czy SUPy, rozbudowując szkółkę i śledząc sprzętowe nowinki.

Nie ustajemy w zmianach na lepsze i w sezonie 2019 dokonujemy małej rewolucji! Po 25 latach postanowiliśmy PRZENIEŚĆ ORKĘ DO SOPOTU! Tak, dobrze widzicie! Od teraz będziemy szkolić Was w najpopularniejszym nadmorskim kurorcie. Oprócz szkoleń windsurfingowych, w których jesteśmy ekspertami, zaproponujemy Wam także pływanie naszym jachtem morskim i motorówką oraz zdobywanie uprawnień żeglarskich i motorowodnych.

Sopot ma wszystko, czego żeglarze, amatorzy sportów wodnych i miłośnicy nadmorskich klimatów mogą sobie zamarzyć. Piękne, piaszczyste plaże, położenie nad wodami Zatoki Gdańskiej , Molo z mariną jachtową, a do tego tętniące życiem i wydarzeniami kulturalnymi miasto. Tutaj nie sposób się nudzić!

Zapraszamy Was do wioski żeglarskiej, położonej zaledwie 50 metrów od plaży. Nasza nowa baza znajduje się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego "SOPOT 34"Do Waszej dyspozycji będzie świetlica z TV, zaplecze gastronomiczne oraz miejsce na wieczorną integrację przy ognisku i grillu.  Stołować będziemy się w restauracji z widokiem na morze. 

Pragniemy nadal zarażać Was pasją do sportów wodnych i miłością do morza. Chcemy pokazać Wam Sopot, który jest naszym domem i miejscem pierwszych ślizgów na desce. Zabierzemy Was w zakamarki Trójmiasta dostępne tylko dla prawdziwych żeglarzy, widziane z perspektywy pokładu jachtu i motorówki. Przygotowaliśmy dla Was bogatą ofertę kursów, rejsów, zajęć indywidualnych dla każdej grupy wiekowej.

ZAPRASZAMY NA ORKĘ DO TWOJEJ BAZY ŻEGLARSKIEJ W SOPOCIE