Windsurfing

Zajęcia z windsurfingu pozwalają uczestnikom w różnym wieku i różnym stopniu zaawansowania rozwinąć swoje umiejętności, podnieś poprzeczkę oraz stanąć na wysokości zadania! Program kursu windsurfingowego został starannie przygotowany przez naszych doświadczonych instruktorów. Obóz windsurfingowy w Sopocie, dzięki obecności naszych instruktorów w trakcie zajęć na wodzie oraz opiece naszych animatorów w godzinach wolnych od zajęć żeglarskich, jest gwarancją pełnego bezpieczeństwa dla młodszych obozowiczów. Nowa lokalizacja umożliwia nam uzupełnienie zajęć windsurfingowych o nowe aktywności tj. rolki, skimboard, rampę surf & skate, park trampolim i wiele innych!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pamiętaj ,że jesteśmy w stanie dostosować ofertę obozu do Twoich indywidualnych oczekiwań. Możesz zapisać się na lekcje indywidualne z instruktorem windsurfingu, zorganizować wyjazd integracyjny, zieloną szkołę. Napisz do nas o swoim wymarzonym wyjeździe z pewnością go zrealizujemy!

Żeglarstwo

To alternatywa dla windsurfingu oraz odnajdywanie nowej ekscytacji w klasycznym żeglarstwie. W szczególny sposób pozwala zmierzyć się z siłą i potęgą wiatru oraz potencjałem wody. Mimo dużej konkurencji żeglarstwo wciąż jest sportem elitarnym, który pod opieką wykwalifikowanego instruktora jest bezpieczny i sprawia wiele radości. Żeglowanie z Mariny w Sopocie umożliwia zwiedzanie Trójmiasta w niecodzienny sposób i świeże spojrzenie na wyjątkowość polskich krajobrazów. Szkoła żeglarsko-windsurfingowa, którą prowadzimy, staje się więc nie tylko wakacyjną propozycją, ale również zaproszeniem do oddania się nowej, życiowej pasji. Jeżeli jesteś zainteresowany taką formą odpoczynku, to spójrz, co jesteśmy w stanie Ci zaoferować:

- stałą, dostosowaną do Twojego poziomu zaawansowania opiekę instruktora;

- zakwaterowanie w fantastycznym miejscu - Ośrodek Wypoczynkowy "Sopot 34" to przestrzeń integracji dla wszystkich miłośników sportów wodnych;

- posiłki, które zapewnią Ci energię niezbędną do podejmowania kolejnych wyzwań na fali;

- w pełni sprawny, nowoczesny, dopasowany do Twoich potrzeb sprzęt, dzięki któremu rozwiniesz swoje umiejętności;

- ciekawy program szkolenia, który wyróżnia nasz kurs żeglarski na tle innych ofert wakacyjnych, 6 godzin codziennego treningu bez wątpienia przyniosą oczekiwane rezultaty.