• O nas

    OrkaSurf - szkoła windsurfingu z wieloletnim doświadczeniem


Nasza szkoła ma już ponad 20 lat...

...byliśmy pierwsi. Pasja, która zatrzymała nas przy windsurfingu była motorem do dzielenia się wiedzą i zapałem z innymi. Tak właśnie powstała Orka. Trudne początki - namioty, camping, kilka samochodów, pierwsze szkolenia.Nawet 60 osób na jednym obozie, przyczepy, piękny camping i ogniska zaledwie 10m od plaży! Zatoka, przyjemna woda i niesamowite zachody słońca. Doskonałe powietrze i ciche poranki tworzą unikatową atmosferę i klimat na Półwyspie Helskim. Rezygnujemy z wykwintnych wygód aby poczuć atmosferę obozu, przyjacielskiej integracji i nuty powrotu zapomnianych tradycji harcerskich.

Jesteśmy na półwyspie liderami w szkoleniu i nauce. Profesjonalna kadra instruktorska posiadająca odpowiednią praktykę, doskonały sprzęt ułatwiający nabywanie pierwszych szlifów w pływaniu czy zespół opiekunów zajmujących się młodszą częścią obozowiczów to jedynie część naszych atutów.

Co więcej, już od 5 lat prowadzimy obozy i kursy kitesurfingowe. Zarówno zajęcia wind- jak i kitesurfingowe dostosowane są do umiejętnośći - od początkujących do zaawansowanych  w odpowiednio dobranych- mało liczebnych zespołach.

Dla osób, które chcą spróbować swoich sił w wind- i kite-surfingu przygotowaliśmy specjalny kurs wind+kite, na którym uczestnicy przejdą przez intensywne szkolenie w zakresie pływania na desce, ale też zdobędą doświadczenie w kitesurfingu.

Zadbaliśmy o kwatery i wyżywienie. Uczestnicy kursów otrzymują przygotowane miejsca noclegowe w przyczepach i domkach campingowych. Trzy posiłki serwowane są w restauracji na campingu.

Każdy nowy turnus rozpoczyna się w sobotę o 20, jest to doskonała okazja aby poznać się na samym początku obozu. Na koniec pobytu organizujemy regaty, a wieczorem kończymy obóz  z rozdaniem nagród/dyplomów.